Text size

 

 

Czech English French German Italian Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian
środa 23 styczeń 2019

II Amatorski Turniej o Puchar Wójta Gminy Marklowice w Armwrestlingu

W dniu 29.09.2018 r. w Sali sportowej przy SP1 w Marklowicach, odbył się „II Amatorski Turniej o Puchar Wójta Gminy Marklowice w Armwrestlingu". Dzięki wsparciu Gminy Marklowice oraz kilku lokalnych firm, udało się znacząco poprawić organizację turnieju.

Na turniej w Marklowicach zjechali się zawodnicy z przeróżnych miast takich jak: Częstochowa, Wrocław, Nałęczów, Biskupice - co świadczy o rosnącej popularności tego turnieju. Sami zawodnicy również w tym roku zaprezentowali bardzo wysoki poziom, co poniekąd nie dziwi, gdyż wśród zawodników były bardzo znane nazwiska z środowiska amatorskiego armwrestlingu w Polsce. W turnieju wzięło udział kilku zawodników klubu „Samson Marklowice". Zawodnik naszego klubu Łukasz Wojtiuk zdobył miejsce na podium w cięższej kategorii +80 kg jak również uplasował się na pechowym 4 miejscu w kategorii open. Przypomnę jednak, iż spora część zawodników klubu „Samson Marklowice" nie mogła wystąpić w tym turnieju z powodu przejścia na tzw. zawodowstwo.

"Turniej przebiegł bardzo sprawnie z świetną oprawą muzyczną i przy wsparciu kibiców. Cieszy nas bardzo że nikt w trakcie turnieju nie doznał kontuzji. Gratulacje dla Wszystkich Zawodników oraz podziękowania dla Gminy Marklowice oraz Sponsorów." - mówi Arkadiusz Kwiatkowski - prezes klubu "Samson".

Adres

Urząd Gminy Marklowice
ul. Wyzwolenia 71
44-321 Marklowice

Kontakt

tel. (+48 32) 45 92 800
fax. (+48 32) 45 92 802
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Urząd Gminy czynny:

GODZINY URZĘDOWANIA

pon. wto. śro. od godz. 7:30 do godz. 15:30
czwartek od godz. 7:30 do godz. 17:00
piątek od godz. 7:30 do godz. 14:00