Logo Gminy Marklowice

Narodowe Święto Niepodległości

 
 
Z okazji Święta Niepodległości, 11 listopada, Gmina Marklowice pragnie uczcić pamięć bohaterów, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. W ten wyjątkowy dzień zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i wyrażania dumy z bycia Polakami. Niech biało-czerwone flagi zdobią nasze domy i ulice!
Pamiętajmy, że nasza niepodległość to zasługa wielu pokoleń, które oddały swoje życie za wolną Polskę. To czas refleksji, ale także radości z tego, że możemy żyć w wolnym kraju. 
Zapraszamy do udziału o godz. 9.00 na mszę św. w intencji Ojczyzny.

Flaga z okazji 11 listopada

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności