Logo Gminy Marklowice

Spotkanie z górnikami - fotorelacja

Ludzie siedzą na ławkach przy stołach, rozmawiają, znajdują się pod dużym białym namiotem

Marklowicka Barbórka - za nami piękne świętowanie! 

O godzinie 9:00 w obu marklowickich parafiach odbyły się uroczyste msze święte w intencji górników. Po nabożeństwach nasi „solenizanci” licznie przeszli na Słoneczną Wyspę, gdzie pod dużym namiotem czekały na nich przygotowane miejsca przy stołach oraz ciepła, przyjazna atmosfera.

Wójt Wiesław Mika powitał wszystkich obecnych, złożył górnikom serdeczne życzenia i zaprosił do wspólnego poczęstunku. Była to doskonała okazja do rozmów, spotkań i podtrzymania pięknych górniczych tradycji, które są ważną częścią naszej lokalnej tożsamości.

Dziękujemy za liczne przybycie i życzymy wszystkim Górnikom zdrowia, spokoju i bezpiecznej pracy.

Szczęść Boże!

Galeria zdjęć

Spotkanie z górnikami 2025 16 Spotkanie z górnikami 2025 15 Spotkanie z górnikami 2025 14 Spotkanie z górnikami 2025 13 Spotkanie z górnikami 2025 12 Spotkanie z górnikami 2025 11 Spotkanie z górnikami 2025 10 Spotkanie z górnikami 2025 9 Spotkanie z górnikami 2025 8 Spotkanie z górnikami 2025 7 Spotkanie z górnikami 2025 6 Spotkanie z górnikami 2025 5 Spotkanie z górnikami 2025 4 Spotkanie z górnikami 2025 3 Spotkanie z górnikami 2025 2 Spotkanie z górnikami 2025 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności