Logo Gminy Marklowice

Spotkanie z górnikami

Na zielono-złotym tle napis "Spotkanie z górnikami" oraz data 4 grudnia

Wójt Gminy Marklowice serdecznie zaprasza wszystkich górników - zarówno czynnych, jak i emerytów - na spotkanie z okazji Dnia Górnika, które odbędzie się 4 grudnia 2025 r. o godz. 10:00 na Słonecznej Wyspie.

Wydarzenie odbędzie się w dużym, ogrzewanym namiocie, więc uczestnikom nie grozi grudniowy chłód. To doskonała okazja, by wspólnie uczcić górnicze święto, porozmawiać i podtrzymać tradycję tak mocno wpisaną w historię naszej gminy.

Zanim rozpoczniemy spotkanie, zachęcamy do udziału w mszach świętych w intencji górników, które odbędą się w marklowickich parafiach.

Szczęść Boże, Górnicy!

 

Plakat do wydarzenia "Spotkanie z górnikami"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności