Wręczenie nagród w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi

Wójt Gminy Marklowice wręczył nagrody oraz dyplomy uczestnikom gminnego konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Ziemi.
Tematem konkursu była wizja przyszłości naszej małej ojczyzny oraz ekologiczne spojrzenie na świat i najbliższe otoczenie.
Młodzi uczestnicy wykazali się kreatywnością, wyobraźnią i dużym zaangażowaniem, przygotowując ciekawe prace konkursowe.
W swoich kategoriach wiekowych nagrody otrzymali:
• Antoni Kubica – kategoria dzieci do lat 6
• Szymon Bochenek – kategoria dzieci od 7 do 11 lat
Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie :)
