Logo Gminy Marklowice

Seniorzy świętowali wspólnie w OSP Marklowice

Członkowie Związku Emerytów na spotkaniu w remizie OSP Marklowice, siedzą przy wspólnym stole i rozmawiają

W sali OSP w Marklowicach odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Koło Marklowice. Okazji do wspólnego świętowania nie brakowało - Seniorzy celebrowali Dzień Babci i Dziadka, Tłusty Czwartek oraz Walentynki.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć słodkiego akcentu - pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku. Przy wspólnej kawie i obiedzie uczestnicy mieli okazję do rozmów, wspomnień i spędzenia czasu w serdecznej, rodzinnej atmosferze.

Takie spotkania są niezwykle cenne - sprzyjają integracji, budowaniu relacji i podtrzymywaniu aktywności społecznej. Cieszymy się, że nasi Seniorzy chętnie wychodzą z domu, spotykają się w swoim gronie i tworzą wspólnotę pełną życzliwości oraz wzajemnego wsparcia.

Dziękujemy za tę piękną energię i obecność w życiu naszej gminy. 

Galeria zdjęć

Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 12 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 11 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 10 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 9 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 8 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 7 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 6 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 5 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 4 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 3 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 2 Spotkanie Koła Emerytów 12 luty 2026 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności