Logo Gminy Marklowice

Złote Gody pary z Marklowic

Na sali na tle flagi Unii Europejskiej, flagi Polski i flagi Wodzisławia Śląskiego stoi para obchodząca Złote Gody, obok Wójt Marklowic, Prezydent Wodzisławia Śląskiego oraz Wicewojewoda Śląski
W Pałacu Dietrichsteinów w Wodzisławiu Śląskim odbyła się wczoraj uroczystość uhonorowania par małżeńskich obchodzących jubileusze 50- oraz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania wielu lat życia spędzonych razem oraz do podkreślenia wartości, jakie niesie ze sobą trwały związek małżeński.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również mieszkańcy Marklowic - Jolanta i Marian Dobisz, którzy w tym roku obchodzą 50. rocznicę ślubu.

Z okazji Złotych Godów Jubilaci otrzymali Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawany przez Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenia wręczyli: Michał Kopański - Wicewojewoda Śląski, Mieczysław Kieca - Prezydent Wodzisławia Śląskiego, oraz Wiesław Mika - Wójt Gminy Marklowice.

Uroczystość była nie tylko momentem wręczenia odznaczeń, ale przede wszystkim okazją do podkreślenia znaczenia trwałości małżeństwa, wzajemnego wsparcia i budowania rodzinnych wartości przez kolejne pokolenia.

Jubilatom z Marklowic składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu, spokoju i rodzinnej radości.

Galeria zdjęć

Jubilaci marzec 2026 12 Jubilaci marzec 2026 11 Jubilaci marzec 2026 10 Jubilaci marzec 2026 9 Jubilaci marzec 2026 8 Jubilaci marzec 2026 7 Jubilaci marzec 2026 6 Jubilaci marzec 2026 5 Jubilaci marzec 2026 4 Jubilaci marzec 2026 3 Jubilaci marzec 2026 2 Jubilaci marzec 2026 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności