Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Wiesław Mika brał udział w zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 oraz Szkole Podstawowej nr 2. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego oprócz artystycznych i wokalnych występów artystycznych naszych uczniów zostały wręczone nagrody Wójta Gminy i dyplomy dla wyróżniających się dzieci oraz rodziców. Uczniowie klasy ósmej oficjalnie pożegnali się z naszą szkołą. To koniec pewnego etapu w ich życiu, ale to również czas na nowe wyzwania i przygody. Również uczniowie klasy trzeciej z SP nr2 pożegnali Swoją Szkołę i będą kontynuować dalszą edukację w SP nr1 Życzymy wszystkim bezpiecznych, wymarzonych i pełnych relaksu wakacji.

Galeria zdjęć

Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 12 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 11 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 10 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 9 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 8 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 7 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 6 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 1 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 5 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 4 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 3 Zakończenie roku szkolnego - 2023/2024 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.