Seniorzy świętowali wspólnie w OSP Marklowice

W sali OSP w Marklowicach odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - Koło Marklowice. Okazji do wspólnego świętowania nie brakowało - Seniorzy celebrowali Dzień Babci i Dziadka, Tłusty Czwartek oraz Walentynki.
Tradycyjnie nie mogło zabraknąć słodkiego akcentu - pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku. Przy wspólnej kawie i obiedzie uczestnicy mieli okazję do rozmów, wspomnień i spędzenia czasu w serdecznej, rodzinnej atmosferze.
Takie spotkania są niezwykle cenne - sprzyjają integracji, budowaniu relacji i podtrzymywaniu aktywności społecznej. Cieszymy się, że nasi Seniorzy chętnie wychodzą z domu, spotykają się w swoim gronie i tworzą wspólnotę pełną życzliwości oraz wzajemnego wsparcia.
Dziękujemy za tę piękną energię i obecność w życiu naszej gminy.

